Libmonster ID: UA-11080
Автор(ы) публикации: Ольга ТАНАСІЙЧУК


У рамках святкування 12-ї річниці незалежності України позавчора в Пекіні відкрилася тижнева виставка-ярмарок українських вузів, яку підготували Посольство України в КНР та одна з найбільших китайських компаній з набору студентів для навчання за кордоном - "Цзинцзиле". Учасниками ярмарку стали понад 10 наших університетів та інститутів.

Яскраві експозиції розповідають про умови навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Харківському національному університеті імені В. Каразіна, Дніпропетровській державній медичній академії, Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП), Київському україно-американському гуманітарному інституті "Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні" та інших закладах освіти.

Система освіти в Україні традиційно приваблює китайських студентів та аспірантів. З міжурядового обміну щороку в КНР та Україні навчається по 25 осіб. Водночас за власний рахунок у нас отримують вищу освіту майже 7,5 тисячі китайських студентів (для порівняння: найбільше китайців навчається у США та Росії - майже 100 і 15 тисяч відповідно). Приваблює молодь не тільки висока, світового рівня якість підготовки кадрів, а й порівняно дешеве здобуття знань. Для навчання в західних країнах їм доводиться витрачати в три-чотири рази більше.

Наші вузи, в свою чергу, також вкрай зацікавлені в наборі іноземних студентів, бо це допомагає вирішити багато фінансових проблем і платити зарплату висококваліфікованим викладачам. Нині потенціал з прийому зарубіжних студентів багато в чому реалізується не до кінця. Українські вузи можуть навчати майже 50 тисяч студентів із КНР. Багато китайських керівників навчалися в Україні, серед них - кілька колишніх міністрів і заступників міністрів. Лише в Пекіні членами Товариства випускників українських вузів є понад 300 осіб. Вони активно сприяють Посольству України в КНР у налагодженні всебічної співпраці між двома державами.

Компанія "Цзинцзиле" щороку проводить виставки-ярмарки за участю українських закладів освіти, результатом роботи яких є направлення до України від 500 до 1000 студентів щороку. Крім Пекіна, компанія також налагодила співпрацю з партнерами, котрі трудяться в усіх 25 китайських провінціях.

До речі, навчання в китайських університетах та інститутах платне. Наприклад, у разі успішного складання вступних іспитів до одного з найпрестижніших пекінських університетів Цінхуа, випускником якого є нинішній голова КНР Ху Цзиньтао, новоспечений студент має викласти за навчання і проживання в гуртожитку від 12 до 15 тисяч юанів щороку (від 1,5 до 2 тисяч доларів США). Щоправда, малозабезпеченим допомагає держава: частково сплачує навчання, виділяє пільгові кредити. Інколи за навчання студента платять великі фірми, зацікавлені в майбутньому спеціалісті.


© elibrary.com.ua

Постоянный адрес данной публикации:

https://elibrary.com.ua/m/articles/view/Наші-вузи-виставляються-в-Пекіні

Похожие публикации: LУкраина LWorld Y G


Публикатор:

Україна ОнлайнКонтакты и другие материалы (статьи, фото, файлы и пр.)

Официальная страница автора на Либмонстре: https://elibrary.com.ua/Libmonster

Искать материалы публикатора в системах: Либмонстр (весь мир)GoogleYandex

Постоянная ссылка для научных работ (для цитирования):

Ольга ТАНАСІЙЧУК, Наші вузи виставляються в Пекіні // Киев: Библиотека Украины (ELIBRARY.COM.UA). Дата обновления: 20.10.2018. URL: https://elibrary.com.ua/m/articles/view/Наші-вузи-виставляються-в-Пекіні (дата обращения: 27.04.2024).

Автор(ы) публикации - Ольга ТАНАСІЙЧУК:

Ольга ТАНАСІЙЧУК → другие работы, поиск: Либмонстр - УкраинаЛибмонстр - мирGoogleYandex

Комментарии:



Рецензии авторов-профессионалов
Сортировка: 
Показывать по: 
 
  • Комментариев пока нет
Похожие темы
Публикатор
Україна Онлайн
Kyiv, Украина
466 просмотров рейтинг
20.10.2018 (2016 дней(я) назад)
0 подписчиков
Рейтинг
0 голос(а,ов)
Похожие статьи
КИТАЙ И МИРОВОЙ ФИНАНСОВЫЙ КРИЗИС
Каталог: Экономика 
17 дней(я) назад · от Petro Semidolya
ТУРЦИЯ: ЗАДАЧА ВСТУПЛЕНИЯ В ЕС КАК ФАКТОР ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ
Каталог: Политология 
28 дней(я) назад · от Petro Semidolya
VASILY MARKUS
Каталог: История 
33 дней(я) назад · от Petro Semidolya
ВАСИЛЬ МАРКУСЬ
Каталог: История 
33 дней(я) назад · от Petro Semidolya
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ: ЛАТИНСЬКА СПАДЩИНА: ПОЛЬША, ЛИТВА, РУСЬ
Каталог: Вопросы науки 
37 дней(я) назад · от Petro Semidolya
КАЗИМИР ЯҐАЙЛОВИЧ І МЕНҐЛІ ҐІРЕЙ: ВІД ДРУЗІВ ДО ВОРОГІВ
Каталог: История 
37 дней(я) назад · от Petro Semidolya
Українці, як і їхні пращури баньшунські мані – ба-ді та інші сармати-дісці (чи-ді – червоні ді, бей-ді – білі ді, жун-ді – велетні ді, шаньжуни – горяни-велетні, юечжі – гутії) за думкою стародавніх китайців є «божественним військом».
39 дней(я) назад · от Павло Даныльченко
Zhvanko L. M. Refugees of the First World War: the Ukrainian dimension (1914-1918)
Каталог: История 
42 дней(я) назад · от Petro Semidolya
АНОНІМНИЙ "КАТАФАЛК РИЦЕРСЬКИЙ" (1650 р.) ПРО ПОЧАТОК КОЗАЦЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ (КАМПАНІЯ 1648 р.)
Каталог: История 
47 дней(я) назад · от Petro Semidolya
VII НАУКОВІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ГЕТЬМАНОВІ ІВАНОВІ ВИГОВСЬКОМУ
Каталог: Вопросы науки 
47 дней(я) назад · от Petro Semidolya

Новые публикации:

Популярные у читателей:

Новинки из других стран:

ELIBRARY.COM.UA - Цифровая библиотека Эстонии

Создайте свою авторскую коллекцию статей, книг, авторских работ, биографий, фотодокументов, файлов. Сохраните навсегда своё авторское Наследие в цифровом виде. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться в качестве автора.
Партнёры Библиотеки

Наші вузи виставляються в Пекіні
 

Контакты редакции
Чат авторов: UA LIVE: Мы в соцсетях:

О проекте · Новости · Реклама

Цифровая библиотека Украины © Все права защищены
2009-2024, ELIBRARY.COM.UA - составная часть международной библиотечной сети Либмонстр (открыть карту)
Сохраняя наследие Украины


LIBMONSTER NETWORK ОДИН МИР - ОДНА БИБЛИОТЕКА

Россия Беларусь Украина Казахстан Молдова Таджикистан Эстония Россия-2 Беларусь-2
США-Великобритания Швеция Сербия

Создавайте и храните на Либмонстре свою авторскую коллекцию: статьи, книги, исследования. Либмонстр распространит Ваши труды по всему миру (через сеть филиалов, библиотеки-партнеры, поисковики, соцсети). Вы сможете делиться ссылкой на свой профиль с коллегами, учениками, читателями и другими заинтересованными лицами, чтобы ознакомить их со своим авторским наследием. После регистрации в Вашем распоряжении - более 100 инструментов для создания собственной авторской коллекции. Это бесплатно: так было, так есть и так будет всегда.

Скачать приложение для Android