Скачать книгу
484 дней(я) назад
Основи релятивістської гравітермодинаміки.



Постоянный адрес файла на сервере Либмонстра:

Постоянный адрес документа (прямая ссылка на файл):

https://elibrary.com.ua/m/book/download/49/3876

Дата загрузки ИЛИ последнего изменения файла:

30.12.2022

Готовая обратная ссылка на данную страницу для научной работы (для цитирования):

Основи релятивістської гравітермодинаміки. // Киев: Библиотека Украины (ELIBRARY.COM.UA). Дата обновления: 30.12.2022 . URL: https://elibrary.com.ua/m/book/download/49/3876 (дата обращения: 27.04.2024 )

Вирусов нет! Проверено Либмонстром.
© https://elibrary.com.ua
484 дней(я) назад
Основи релятивістської гравітермодинаміки.



Постоянный адрес файла на сервере Либмонстра:

Постоянный адрес документа (прямая ссылка на файл):

https://elibrary.com.ua/m/book/download/49/3877

Дата загрузки ИЛИ последнего изменения файла:

30.12.2022

Готовая обратная ссылка на данную страницу для научной работы (для цитирования):

Основи релятивістської гравітермодинаміки. // Киев: Библиотека Украины (ELIBRARY.COM.UA). Дата обновления: 30.12.2022 . URL: https://elibrary.com.ua/m/book/download/49/3877 (дата обращения: 27.04.2024 )

Вирусов нет! Проверено Либмонстром.
© https://elibrary.com.ua
Иллюстрации
Причины для прочтения

Запропонована автором релятивістська гравітермодинаміка (РГТД) є сучасною найбільш досконалою інтерпретацією та подальшим розвитком загальної теорії відносності (ЗТВ). Вона ґрунтується на уявленнях автора про спіральнохвильову природу речовини та Всесвіту взагалі і позбавлена при цьому багатьох притаманних ЗТВ недоліків та непорозумінь.

Останнім часом до таких епохальних непорозумінь як «Великий вибух» Всесвіту та «чорні діри» долучилися ще два не менш значні непорозуміння – «небаріонна темна матерія» та «темна енергія». І це яскраво свідчить про наявність затяжної кризи в теоретичній фізиці. Вона поступово стає простим ремісництвом замість творчого відображення дійсності. Бо виявлені у дуже струнких побудовах спеціальної (СТВ) і загальної (ЗТВ) теорій відносності проріхи стали просто замовчуватись або ж «лататися» введенням нових матеріальних сутностей (Кантівських «речей в собі») замість переосмислення фізичних сутностей самих цих теорій. Розпочалася ця криза вже після виявлення у 1963 р. Хенріхом Оттом і незалежно від нього у 1966 р. Хенріхом Арзельсом можливості побудови релятивістської теорії термодинаміки альтернативної теорії Планка-Хазеньорля. В зв'язку з бурхливими дебатами з цього питання Х. Арзельс заявив про «сучасну кризу термодинаміки» (а зовсім не СТВ). Хоча більшість фізиків все ж таки прийшла до висновку щодо релятивістської інваріантності термодинаміки. І дійсно це є так. Бо, незважаючи на принципову можливість релятивістського сповільнення плину власного часу речовини, речовина, що рухається у гравітаційному полі лише за інерцією, цього сповільнення власного часу принципово не зазнає. І це забезпечується більш складними конформно-лоренцовими релятивістськими перетвореннями приростів просторових координат та часу. Тому-то тензор енергії-імпульсу на основі термодинамічних параметрів і характеристик речовини може формуватися лише у супутніх суцільній речовині системах відліку координат та часу. На жаль народну мудрість «простота гірше за крадіжку» замінено у фізиці твердженням, що «все геніальне повинно бути простим».

Правомірність використання в тензорі енергії-імпульсу суцільної речовини замість внутрішньоядерних позаядерних (тобто термодинамічних) параметрів і характеристик речовини обґрунтував у 1969 р. Ричард Толмен, довівши взаємоузгодженість (кореляцію) позаядерних і внутрішньоядерних параметрів і характеристик речовини. Адже в її квазірівноважному стані добуток температури, що характеризує інтенсивність позаядерних термодинамічних процесів, і координатної швидкості світла, що характеризує внутрішньоядерний стан речовини, є просторово однорідною величиною. Але ж у не суцільної речовини галактик така кореляція відсутня і тому-то тензор енергії-імпульсу речовини галактики треба формувати лише на основі релятивістські неінваріантних внутрішньоядерних параметрів і характеристик речовини. Не дарма ж сам Альберт Айнштайн сумнівався в можливості універсальної будови тензора енергії-імпульсу, порівнюючи його з деревиною низької якості на відміну від метричного тензору, що ототожнювався ним з витонченим мармуром. Всі ці непорозуміння викликані як спотвореною фізичною інтерпретацією самої теорії відносності, так і недостатньо глибоким розумінням фізичної сутності різних форм таких основних фізичних понять, як простір та час. Фактично ігноруються як розкрита Анрі Пуанкаре фізична природа кривини власного простору речовини, так і встановлена Германом Вейлем можливість принципово неспостережливої в світі людей калібрувальної деформації речовини на рівні її мікрооб’єктів а, отже, і відповідного їй ПЧК. До того ж не всіма розуміється і єдина природа термодинамічних та гравітаційних властивостей речовини, відповідно до якої рівняння гравітаційного поля ЗТВ є рівняннями просторово неоднорідного гравітермодинамічного стану речовини, що калібрувально еволюціонує. Нехтування ж як принциповою нездійсненністю сингулярностей в ЗТВ (з огляду на відповідність нульового значення швидкості світла лише нескінченно великим значенням абсолютної температури та тиску), так і можливістю самоутворення речовиною і антиречовиною дзеркально симетричної конфігурації власного простору відповідальне не тільки за підміну надзвичайно масивних порожнистих нейтронних зірок «чорними дірами», а і за нерозуміння природи надзвичайно високої світності квазарів та наднових. Заснована ж на уявному уповільненні плину власного часу далеких галактик, що рухаються за інерцією, помилкова тотожність (паралогізм) Етерінгтона відповідальна за хибну потребу у Всесвіті фантомної «темної енергії». Нерозуміння ж того, що тензор енергії-імпульсу треба формувати зовсім не на підставі зовнішніх термодинамічних характеристик, а саме на підставі внутрішньоядерних гравітермодинамічних характеристик не суцільної речовини, вочевидь, відповідальне за уявну потребу у Всесвіті фантомної «небаріонної темної матерії». Обґрунтуванню всього цього і присвячені наукові дослідження автора, результати яких викладені в пропонованій до розгляду його роботі.

Краткое содержание

Розкрита єдина природа термодинамічних та гравітаційних властивостей речовини. Доведено, що рівняння гравітаційного поля загальної теорії від-носності (ЗТВ) слід розглядати лише як рівняння просторово неоднорідного гравітермодинамічного стану гранично остиглої речовини. Показана еквівалентність гравітаційної та інертної мас речовини лише у її власному часі. Отримані конформно-лоренцові перетворення приростів координат, що забезпечують відсутність сповільнення плину власного часу речовини, яка рухається у гравітаційному полі за інерцією. Тим самим як підтвер-джена релятивістська інваріантність термодинаміки, так і спростований парадокс близнюків, що рухаються лише за інерцією. Завдяки використанню прихованих термодинамічних параметрів – хвильових функцій, що можуть приймати з певною вірогідністю будь-які значення, отримані взаємо-зв’язки всіх термодинамічних параметрів і потенціалів для мікростанів Гіббса речовини. Виявлені квантові рівняння гравітаційного поля квазірівноважно холонучих газів у вигляді цілочисленних ступеневих функцій (поліномів), ступінь яких підвищується на один крок разом з переходом холонучого газу до нового квазірівноважного стану. Вказана причина еволюційного розширювання Всесвіту у світі людей та обґрунтована вічність існування Всесвіту як у майбутньому, так і у минулому. Виявлена хибність уявлень про наявність у Всесвіті «чорних дір», «небаріонної темної речовини», «темної енергії» та деяких інших непорозумінь. Запропонована тут релятивістська гравітермодинаміка (РГТД) це теорія могутнього хаосу, що є здатним самовдосконалюватися (самостискатися, самоурівноважуватися, самоускладнюватися, самосиметризуватися, самоквантуватися та інше).

Кому рекомендуется прочесть

Рекомендується для тих, хто цікавиться теоретичною фізикою, астрофізикою, космологією.

Другие книги автора

Дивіться на сайті автора www.pavlo-danylchenko.narod.ru/index-rus.html

Другие книги этого автора в книгохранилище
RSS
 
Розкрита єдина природа термодинамічних та гравітаційних властивостей речовини. Доведено, що рівняння гравітаційного поля загальної теорії відносності (ЗТВ) слід розглядати лише як рівняння просторово неоднорідного гравітермодинамічного стану гранично остиглої речовини. Вказана причина еволюційного р…
Опубликовано: 08.07.2020
0 члены фан-клуба  · 0 комментарии
1105 дней(я) назад · от Павло Даныльченко
Дано феноменологическое обоснование лоренцева сокращения длины и калибровочное обоснование специальной теории относительности (СТО). Показана взаимная непротиворечивость СТО и существования неувлекаемой движением особой субстанции - физического вакуума (эфира классической физики), вскрыта физическая…
Опубликовано: 1994
0 члены фан-клуба  · 0 комментарии
1892 дней(я) назад · от Павло Даныльченко
Комментарии профессиональных авторов
Сортировка: 
Показывать по: 
 
Комментарии посетителей библиотеки




ПУБЛИКАТОР
Павло Даныльченко
Винница, Украина
Рейтинг
3 голос(а,ов)
Статистика
599 просмотров рейтинг
Опубликовано Dec 30, 2022
Члены фан-клуба - 0
Продавцы - 0
Отзывы и рецензии - 0
Вопросы - 0
Описание книги
Автор(ы)Павло Данильченко
Обложка (если книга издавалась)Мягкая
Количество страниц200
Дата публикации12.04.2022
 
Ссылка
Постоянный адрес данной публикации:

https://elibrary.com.ua/m/book/view/Основи-релятивістської-гравітермодинаміки


© elibrary.com.ua
Фан-клуб
Пусто
Партнёры Библиотеки

Новые Книги:

Популярные Книги:

Выбор редактора (со всего мира):

ELIBRARY.COM.UA - Цифровая библиотека Эстонии

Создайте свою авторскую коллекцию статей, книг, авторских работ, биографий, фотодокументов, файлов. Сохраните навсегда своё авторское Наследие в цифровом виде. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться в качестве автора.
Основи релятивістської гравітермодинаміки.
 

Контакты редакции
Чат авторов: UA LIVE: Мы в соцсетях:

О проекте · Новости · Реклама

Цифровая библиотека Украины © Все права защищены
2009-2024, ELIBRARY.COM.UA - составная часть международной библиотечной сети Либмонстр (открыть карту)
Сохраняя наследие Украины


LIBMONSTER NETWORK ОДИН МИР - ОДНА БИБЛИОТЕКА

Россия Беларусь Украина Казахстан Молдова Таджикистан Эстония Россия-2 Беларусь-2
США-Великобритания Швеция Сербия

Создавайте и храните на Либмонстре свою авторскую коллекцию: статьи, книги, исследования. Либмонстр распространит Ваши труды по всему миру (через сеть филиалов, библиотеки-партнеры, поисковики, соцсети). Вы сможете делиться ссылкой на свой профиль с коллегами, учениками, читателями и другими заинтересованными лицами, чтобы ознакомить их со своим авторским наследием. После регистрации в Вашем распоряжении - более 100 инструментов для создания собственной авторской коллекции. Это бесплатно: так было, так есть и так будет всегда.

Скачать приложение для Android