ЧЕСНА ГРА НЕ ПОТРЕБУЄ ПРАВИЛ

«Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви»[1], – визначає Основний Закон; такий принцип закладено в конституціях інших країн сучасного християнського світу. Однак історія переконливо свідчить: зв`язок між державою та Церквою – іноді злочинний – з метою розв`язання загальних проблем методами, що їх важко й тепер назвати порядними або гуманними, був не лише в епоху Середньовіччя.

Після навернення римського імператора Костянтина всередині самої Церкви, – яку до цієї історичної події жорстоко переслідували від часу мученицької смерті Стефана[2], – так само відбулися зміни, що їх не в усьому можна було б назвати позитивними. Коли Церква здобула свободу, а християнство стало державною релігією, єпископи та інші лідери повели боротьбу не за її чистоту, святість і єдність, до чого закликав їх Ісус, а за свій особистий вплив. Понад те, воїни або ж пересічні громадяни імперії збагнули: задля того щоб успішно підійматися державною чи військовою ієрархічною драбиною, конче годиться навернутися до християнської віри. Як тоді, так і в останні роки деякі люди по всьому світові стали, на превеликий жаль, приєднуватися до лона Церкви з меркантильних міркувань.

Головний герой повісті «ЧЕСНА ГРА НЕ ПОТРЕБУЄ ПРАВИЛ», у минулому аматор театру й любитель напоїв, не реалізувавши себе в житті світському, за допомогою впливового чиновника зробив блискучу кар`єру в організації церковній. Однак зрештою осягнув, що Господь «осміяний бути не може; бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!..»[3]

         Автор цього суто художнього твору в 2012 році закінчив магістратуру Київської Євангельської Теологічної семінарії, також у 2015 р. - магістратуру інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі спеціальності «Літературна творчість, українська мова і література», отож згадана проблема знайома йому не з чуток. Цінність повісті визначить читач, але її ніяк не можна назвати твором, зміст якого має слугувати матеріалом для розважальних відділів чи рубрик ЗМІ.

 

Адреса сайту  https://libruk.com.ua/users/112/



[1] Див. Конституція України, Розділ II, Стаття 35.

[2] Дії святих апостолів 7:54-60 – 8:1.

[3] Див. Послання до Галатів 6:7.

Настроение автора при создании записи: великолепное
Юрий Слюсаренко · 1876 дней(я) назад 0 679
Комментарии профессиональных авторов:
Сортировка: 
Показывать по: 
 
  • Комментариев пока нет
Комментарии посетителей библиотеки




Действия
Рейтинг
0 голос(а,ов)
Публикатор
Юрий Слюсаренко
Кропивницкий, Украина
02.03.2019 (1876 дней(я) назад)
Ссылка
Постоянный адрес данной публикации:

https://elibrary.com.ua/modules/boonex/blogs/blogs.php?action=show_member_post&postUri=ЧЕСНА-ГРА-НЕ-ПОТРЕБУЄ-ПРАВИЛ&lang=ru


© elibrary.com.ua
 
Партнёры Библиотеки

ELIBRARY.COM.UA - Цифровая библиотека Эстонии

Создайте свою авторскую коллекцию статей, книг, авторских работ, биографий, фотодокументов, файлов. Сохраните навсегда своё авторское Наследие в цифровом виде. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться в качестве автора.
ЧЕСНА ГРА НЕ ПОТРЕБУЄ ПРАВИЛ
 

Контакты редакции
Чат авторов: UA LIVE: Мы в соцсетях:

О проекте · Новости · Реклама

Цифровая библиотека Украины © Все права защищены
2009-2024, ELIBRARY.COM.UA - составная часть международной библиотечной сети Либмонстр (открыть карту)
Сохраняя наследие Украины


LIBMONSTER NETWORK ОДИН МИР - ОДНА БИБЛИОТЕКА

Россия Беларусь Украина Казахстан Молдова Таджикистан Эстония Россия-2 Беларусь-2
США-Великобритания Швеция Сербия

Создавайте и храните на Либмонстре свою авторскую коллекцию: статьи, книги, исследования. Либмонстр распространит Ваши труды по всему миру (через сеть филиалов, библиотеки-партнеры, поисковики, соцсети). Вы сможете делиться ссылкой на свой профиль с коллегами, учениками, читателями и другими заинтересованными лицами, чтобы ознакомить их со своим авторским наследием. После регистрации в Вашем распоряжении - более 100 инструментов для создания собственной авторской коллекции. Это бесплатно: так было, так есть и так будет всегда.

Скачать приложение для Android