ELIBRARY.COM.UA - цифровая библиотека Украины, репозиторий авторского наследия и архив

Зарегистрируйтесь и создавайте свою авторскую коллекцию статей, книг, авторских работ, биографий, фотодокументов, файлов. Это удобно и бесплатно. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться в качестве автора. Делитесь с миром Вашими работами!

Завдання ЗНО 2018 – якісний помічник абітурієнтам

Кожному випускнику старшої школи буде цікавий той факт, що купити завдання ЗНО 2018 рекомендовані МОНУ рекомендують провідні професори і лектори вищих навчальних закладів. Це допоможе абітурієнтам якісно підготуватися до тестування та бути готовим до нових весняно-літніх тестів в 2018 році.

Заздалегідь куплені завдання ЗНО 2018 рекомендовані МОНУ допоможуть учням вивчити схему і особливості оцінювання, і підготуватися до текстових завдань з шкільних предметів.

Збірники завдань представляють повноцінний комплекс підготовки з різних предметів. Список обов'язкових предметів для вступу встановлюється кожним вищим навчальним закладом окремо, і включає як мінімум по одному предмету з:

  • точних наук - математика, хімія, фізика, біологія;
  • гуманітарних наук - історія, рідна мова, іноземні мови, географія.

Десятирічний досвід проведення зовнішнього незалежного оцінювання для школярів і абітурієнтів показав відмінний результат. Це призвело до того, що підготовка до ЗНО та ДПА стала ще більш старанною, як з боку вчителів, так і учнів. Щорічно Міністерство Освіти і Науки України видає нові завдання для атестації, що відповідають останнім змінам шкільної програми.

Згідно з наказом міністерства проводити атестацію тепер необхідно для учнів четвертих класів.

Спеціально для них міністерство пропонує купити ДПА 2018 - збірники завдань 4 клас. Посібники допоможуть учням повторити отримані базові знання за чотири класи навчання в школі, і своєчасно підготувати дитину до європейської системи освіти та атестації.

Батьки четверокласників можуть ще з вересня подбати про майбутнє тестуванні і організувати покупку ДПА 2018 - збірників завдань 4 клас.

Дев'ятикласники на кінець навчального року підходять до тої межі, коли дитина вже може уявити свою майбутню професію. Купити завдання ДПА 2018 9 клас - це не тільки відмінний спосіб підготувати учня до здачі атестації, але також і варіант для тематичної перевірки знань протягом навчального року. Батьки дев'ятикласників на початку року масово купують завдання ДПА 2018 9 клас з основних предметів, щоб дитина могла нарівні з однокласниками вести підготовку до державної перевірки шкільних знань.

Запропоновані збірники повністю адаптовані до сучасної програмою навчання і схвалені Міністерством освіти і науки України. Вони містять і тестові завдання, і практичні, враховуючи початкову складність підготовки, а також кілька завдань підвищеного рівня.

Настроение автора при создании записи: апатичное
Україна Онлайн · 404 дней(я) назад 0 836
Ссылка
Постоянный адрес данной публикации:

http://elibrary.com.ua/modules/boonex/blogs/blogs.php?action=show_member_post&postUri=Завдання-ЗНО-2018-якісний-помічник-абітурієнтам&lang=ru


© elibrary.com.ua
Комментарии профессиональных авторов:
Сортировка: 
Показывать по: 
 
  • Комментариев пока нет
Комментарии гостей
Действия
Рейтинг
0 голос(а,ов)

Публикатор
Україна Онлайн
Kyiv, Украина
 


Им понравилось
Лайки · Дизлайки
 
Пусто
ОДИН МИР - ОДНА БИБЛИОТЕКА
Либмонстр - это бесплатный инструмент для сохранения авторского наследия. Создавайте свои коллекции статей, книг, файлов, мультимедии и делитесь ссылкой с коллегами и друзьями. Храните своё наследие в одном месте - на Либмонстре. Это практично и удобно.

Либмонстр ретранслирует сохраненные коллекции на весь мир (открыть карту): в ведущие репозитории многих стран мира, социальные сети и поисковые системы. И помните: это бесплатно. Так было, так есть и так будет всегда.


Нажмите сюда, чтобы создать свою личную коллекцию
Завдання ЗНО 2018 – якісний помічник абітурієнтам
 

Форум техподдержки · Главред
Следите за новинками:

О проекте · Новости · Отзывы · Контакты · Реклама · Помочь Либмонстру

Украинская цифровая библиотека ® Все права защищены.
2008-2018, ELIBRARY.COM.UA - составная часть международной библиотечной сети Либмонстр (открыть карту)


LIBMONSTER - INTERNATIONAL LIBRARY NETWORK