Libmonster ID: UA-10953


Відома система статистики Інтернет-сайтів "Іntellіtracker" оприлюднила нові дані щодо відвідування сайтів ВАТ "Укртелеком".

За даними "Іntellіtracker", вже перейдено межу 12 тисяч переглядів сторінок веб- сайтів "Укртелекому", об'єднаних даною системою, за добу. Причому стійкою залишається тенденція до збільшення відвідування. На думку генерального директора СП "Інфоком" (одного з провідних провайдерів в Україні) Василя Поліщука, такі показники відвідування виводять сайт "Укртелекому" в першу десятку українських ресурсів Інтернету, "причому їм вдалося легко обійти багато інформаційних порталів, чатів та поштових серверів".

Найбільше людей ходить на сайт Генеральної дирекції -понад 4 500 переглядів сторінок щоденно. Друге місце за кількістю відвідувачів посідає сайт Харківської філії компанії - близько півтори тисячі переглядів, потім - Київ, Донецьк і Дніпропетровськ. Загалом сьогодні "Укртелеком" представлений в Інтернеті мережею з 31 технологічно і програмно об'єднаним веб-сайтом.

За повідомленням технічних служб компанії, паралельно йде підключення до всесвітньої павутини "низового" рівня системи - веб-сайтів районних відділень "Укртелекому". Наразі їх вже створено декілька десятків, а до кінця цього року до системи приєднається ще близько 200. А тим часом і надалі сайт упевнено завойовує своїх прихильників.

Володимир Ілющенко, директор з питань міжнародних зв'язків "Укртелекому" каже, що сайт наповнюється чотирма мовами - українською, російською, англійською та німецькою. "Більшість відвідувачів - це близько 90 відсотків, заходять до нас з України. Відсотки чотири - з Російської Федерації. Чимало відвідувачів з Японії, Польщі, Німеччини, США та Канади. Крім цього, ще 47 країн близького і далекого зарубіжжя теж час від часу заходять на сайт".

Заступник генерального директора "Укртелекому" з питань управління персоналом і права Людмила Прутенко розповідає, як за дорученням голови Правління ВАТ "Укртелеком" Олега Гайдука було створено форум, що фактично став віртуальною приймальнею "Укртелекому". За спеціальним наказом у кожному підрозділі визначено відповідальну особу, яка розглядає звернення на електронну пошту за своєю спеціалізацією і офіційно відповідає на всі питання. Якщо письмова відповідь на звичайні звернення йде до заявника майже місяць, на форумі людина отримує відповідь набагато швидше. "Я знаю і можу точно сказати, що сам пан Гайдук часто особисто відповідає на запитання", - каже Людмила Прутенко.

Голова правління ВАТ "Укртелеком" Олег Гайдук: "Найближчим часом прихильників сайту, як зрештою і всіх користувачів Інтернету, чекає ще кілька приємних несподіванок - з'явиться довідка "09". Зараз ми з'ясовуємо у наших абонентів, чи готові вони, щоб відомості про них були у базі даних. Будь-які зміни вноситимуть оперативно. А ще прямо на сайті можна буде дізнатися про стан свого телефонного рахунку".

Ще одна ідея, яка пройшла випробування, - Інтернет-конференції. Олег Гайдук каже, що такі заходи відбуватимуться щомісяця. Не виключено, що незабаром в Інтернеті обговорюватимуть перспективи розвитку дистанційного навчання.


© elibrary.com.ua

Постоянный адрес данной публикации:

https://elibrary.com.ua/m/articles/view/Увійшли-у-всесвітнє-павутиння

Похожие публикации: LУкраина LWorld Y G


Публикатор:

Україна ОнлайнКонтакты и другие материалы (статьи, фото, файлы и пр.)

Официальная страница автора на Либмонстре: https://elibrary.com.ua/Libmonster

Искать материалы публикатора в системах: Либмонстр (весь мир)GoogleYandex

Постоянная ссылка для научных работ (для цитирования):

Увійшли у всесвітнє павутиння // Киев: Библиотека Украины (ELIBRARY.COM.UA). Дата обновления: 26.07.2018. URL: https://elibrary.com.ua/m/articles/view/Увійшли-у-всесвітнє-павутиння (дата обращения: 25.04.2024).

Комментарии:



Рецензии авторов-профессионалов
Сортировка: 
Показывать по: 
 
  • Комментариев пока нет
Похожие темы
Публикатор
Україна Онлайн
Kyiv, Украина
395 просмотров рейтинг
26.07.2018 (2100 дней(я) назад)
0 подписчиков
Рейтинг
0 голос(а,ов)
Похожие статьи
КИТАЙ И МИРОВОЙ ФИНАНСОВЫЙ КРИЗИС
Каталог: Экономика 
15 дней(я) назад · от Petro Semidolya
ТУРЦИЯ: ЗАДАЧА ВСТУПЛЕНИЯ В ЕС КАК ФАКТОР ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ
Каталог: Политология 
26 дней(я) назад · от Petro Semidolya
VASILY MARKUS
Каталог: История 
31 дней(я) назад · от Petro Semidolya
ВАСИЛЬ МАРКУСЬ
Каталог: История 
31 дней(я) назад · от Petro Semidolya
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ: ЛАТИНСЬКА СПАДЩИНА: ПОЛЬША, ЛИТВА, РУСЬ
Каталог: Вопросы науки 
35 дней(я) назад · от Petro Semidolya
КАЗИМИР ЯҐАЙЛОВИЧ І МЕНҐЛІ ҐІРЕЙ: ВІД ДРУЗІВ ДО ВОРОГІВ
Каталог: История 
35 дней(я) назад · от Petro Semidolya
Українці, як і їхні пращури баньшунські мані – ба-ді та інші сармати-дісці (чи-ді – червоні ді, бей-ді – білі ді, жун-ді – велетні ді, шаньжуни – горяни-велетні, юечжі – гутії) за думкою стародавніх китайців є «божественним військом».
37 дней(я) назад · от Павло Даныльченко
Zhvanko L. M. Refugees of the First World War: the Ukrainian dimension (1914-1918)
Каталог: История 
40 дней(я) назад · от Petro Semidolya
АНОНІМНИЙ "КАТАФАЛК РИЦЕРСЬКИЙ" (1650 р.) ПРО ПОЧАТОК КОЗАЦЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ (КАМПАНІЯ 1648 р.)
Каталог: История 
45 дней(я) назад · от Petro Semidolya
VII НАУКОВІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ГЕТЬМАНОВІ ІВАНОВІ ВИГОВСЬКОМУ
Каталог: Вопросы науки 
45 дней(я) назад · от Petro Semidolya

Новые публикации:

Популярные у читателей:

Новинки из других стран:

ELIBRARY.COM.UA - Цифровая библиотека Эстонии

Создайте свою авторскую коллекцию статей, книг, авторских работ, биографий, фотодокументов, файлов. Сохраните навсегда своё авторское Наследие в цифровом виде. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться в качестве автора.
Партнёры Библиотеки

Увійшли у всесвітнє павутиння
 

Контакты редакции
Чат авторов: UA LIVE: Мы в соцсетях:

О проекте · Новости · Реклама

Цифровая библиотека Украины © Все права защищены
2009-2024, ELIBRARY.COM.UA - составная часть международной библиотечной сети Либмонстр (открыть карту)
Сохраняя наследие Украины


LIBMONSTER NETWORK ОДИН МИР - ОДНА БИБЛИОТЕКА

Россия Беларусь Украина Казахстан Молдова Таджикистан Эстония Россия-2 Беларусь-2
США-Великобритания Швеция Сербия

Создавайте и храните на Либмонстре свою авторскую коллекцию: статьи, книги, исследования. Либмонстр распространит Ваши труды по всему миру (через сеть филиалов, библиотеки-партнеры, поисковики, соцсети). Вы сможете делиться ссылкой на свой профиль с коллегами, учениками, читателями и другими заинтересованными лицами, чтобы ознакомить их со своим авторским наследием. После регистрации в Вашем распоряжении - более 100 инструментов для создания собственной авторской коллекции. Это бесплатно: так было, так есть и так будет всегда.

Скачать приложение для Android