Libmonster ID: UA-12088


У генделику на Солом’янці виявлено підпільне казино

Так, на проспекті Повітрофлоцькому, 55 в приміщенні одного з місцевих кафе в центрі азартних розваг опинилося двоє неповнолітніх хлопців. Як розповів "Вечірці" співробітник кримінальної міліції у справах дітей Солом’янського району Сергій Мащенко, в ході планової перевірки було виявлено, що в кафе працюють автомати, а також зафіксовано, що у грі брали участь неповнолітні. За словами власника закладу, гра на цих автоматах не є порушенням закону про заборону грального бізнесу, оскільки автомат виграшу не видає. Щоправда, чомусь викликає сумніви правдивість таких слів. Наврядчи пересічний перехожий просто так віддавав би свої кровні в автомат, знаючи, що фортуна йому не посміхнеться...

За словами міліціонерів, працівники закладу навіть пред’являли заключення Держспоживстандарту про те, що автомати зовсім і не автомати, а звичайні атракціони, тому що виграшу не видають.

Кореспондент "Вечірки" вирішив на власні очі пересвідчитись чи справді працюють ігрові автомати та чи можна на них зіграти. Для цього разом з фотокореспондентом вирушаємо до місця де розташоване вищезгадане кафе з автоматами. Підходячи до потрібної нам адреси помічаємо літню площадку, на якій група молодих людей відпочиває та п’є пиво. Заходимо до кафе, щоб знайти "одноруких бандитів". Пройшовши всередину банкетної зали, помічаємо вузький коридор, яким і прямуємо далі. Опинившись у другому залі, на перший погляд ніяких автоматів немає, але пройшовши далі та озирнувшись помічаємо одного з любителів азарту, який заповзято натискає на кнопки автомата.

Як виявилось, автомати знаходяться просто у кафе та працюють відкрито. Щоправда назовні жодних вивісок чи реклами про те, що тут можна випробувати долю в азартних іграх, чомусь немає.

Наступним нашим кроком стала спроба поспілкуватись з адміністратором закладу. Втім, продавчиня на касі повідомляє нам, що стосовно автоматів потрібно підходити до жіночки в плащі, що сидить поруч з автоматами. Запитуємо у жіночки, яка сидить поруч, чи можна зіграти та яка мінімальна ставка. "Так, звісно, мінімальна ставка 5 гривень", - відповідає та. Сама ж тим часом підходить до гравця і щось йому каже, після чого просто вимикає автомати. Потім молодику, який щойно грав, квапливо віддають якісь гроші, після чого жінка кудись зникає...

Як вдалось з’ясувати зі слів місцевих жителів, охочих пограти завжди вдосталь. Ближче до вечора в кафе збирається ціла юрба молодиків. Хильнувши декілька чарочок, відвідувачі кафе починають випробовувати удачу з автоматами.

"Вечірка" продовжить стежити за розвитком подій.


© elibrary.com.ua

Permanent link to this publication:

https://elibrary.com.ua/m/articles/view/МАФІЯ-В-ПІДПІЛЛІ

Similar publications: LRussia LWorld Y G


Publisher:

Україна ОнлайнContacts and other materials (articles, photo, files etc)

Author's official page at Libmonster: https://elibrary.com.ua/Libmonster

Find other author's materials at: Libmonster (all the World)GoogleYandex

Permanent link for scientific papers (for citations):

Сергій Срмоленко, МАФІЯ В ПІДПІЛЛІ // Kiev: Library of Ukraine (ELIBRARY.COM.UA). Updated: 08.09.2021. URL: https://elibrary.com.ua/m/articles/view/МАФІЯ-В-ПІДПІЛЛІ (date of access: 24.09.2021).

Found source (search robot):


Publication author(s) - Сергій Срмоленко:

Сергій Срмоленко → other publications, search: Libmonster UkraineLibmonster WorldGoogleYandex


Comments:Reviews of professional authors
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Related topics
Publisher
Rating
0 votes
Related Articles
NEW POTENTIALITIES OF LASERS
Catalog: Физика 
12 hours ago · From Україна Онлайн
MERCHANTS-AMBASSADORS-INTELLIGENCE OFFICERS
Catalog: История 
2 days ago · From Україна Онлайн
MYSTERIES OF THE SOLAR CORONA
3 days ago · From Україна Онлайн
ALONG THE WAY TO UNIVERSAL KNOWLEDGE
3 days ago · From Україна Онлайн
Анне Маляр очень важно доказать, что министерство не считает нужным платить по дополнительным обязательным выплатам, в которые входят помощь на оздоровление и боевые выплаты военнослужащим операции Объединенных сил.
3 days ago · From Naina Kravetz
LASERS IN SCIENCE, TECHNOLOGY, MEDICINE
4 days ago · From Україна Онлайн
"HONOR ABOVE ALL"
4 days ago · From Україна Онлайн
CLIMATE UNDER CONTROL
Catalog: Экология 
4 days ago · From Україна Онлайн
FAST ELECTRONS INSTEAD OF HEAT-TREATING FURNACES
5 days ago · From Україна Онлайн
NEW GENERATION NATURAL LIGHT SOURCES
6 days ago · From Україна Онлайн

Actual publications:

Latest ARTICLES:

ELIBRARY.COM.UA is an Ukrainian library, repository of author's heritage and archive

Register & start to create your original collection of articles, books, research, biographies, photographs, files. It's convenient and free. Click here to register as an author. Share with the world your works!
МАФІЯ В ПІДПІЛЛІ
 

Contacts
Watch out for new publications: News only: Chat for Authors:

About · News · For Advertisers · Donate to Libmonster

Ukraine Library ® All rights reserved.
2009-2021, ELIBRARY.COM.UA is a part of Libmonster, international library network (open map)
Keeping the heritage of Ukraine


LIBMONSTER NETWORK ONE WORLD - ONE LIBRARY

US-Great Britain Sweden Serbia
Russia Belarus Ukraine Kazakhstan Moldova Tajikistan Estonia Russia-2 Belarus-2

Create and store your author's collection at Libmonster: articles, books, studies. Libmonster will spread your heritage all over the world (through a network of branches, partner libraries, search engines, social networks). You will be able to share a link to your profile with colleagues, students, readers and other interested parties, in order to acquaint them with your copyright heritage. After registration at your disposal - more than 100 tools for creating your own author's collection. It is free: it was, it is and always will be.

Download app for smartphones