Libmonster ID: UA-12082


Жоден суд України не підтримав київських вимог впорядкувати гральний бізнес

Починаючи розгляд інформації "Про впорядкування роботи об'єктів грального бізнесу на території Києва" на розширеній колегії КМДА, столичний мер Леонід Черновецький зазначив: "Питання боротьби з нелегальним гральним бізнесом є для мене дуже важливим, і я займаюся цим щоденно, щоденно мені доповідає з цього питання мій заступник Володимир Головач".

Про стан цієї боротьби інформував начальник Головного управління регуляторної політики та підприємництва Микола Поворозник. Він розповів, Що проведено вже 796 перевірок законності встановлення гральних автоматів.

Як розповів в.о. заступника голови КМДА Володимир Головач, із центральної частини міста значну частину автоматів уже прибрали. "В нас є два центральних склади та склади в районних держадміністраціях", - сказав він. На що мер одразу зреагував: "А чому стільки складів, чому не один склад, який ми могли б показати? Через тиждень запрошуйте журналістів і мене - я хочу побачити ці автомати на власні очі. Хто займається їх вилученням?"

З'ясувалося, що вилученням повинні займатися працівники районних управлінь внутрішніх справ. "Однак вони роблять це тільки тоді, коли ми робимо контрольні об'їзди районів і показуємо їм незаконно встановлені автомати, змушуємо начальників районних управлінь, начальника Головного управління внутрішніх справ - тоді вони вилучають автомати, - відповів Володимир Головач. - Так сталося і вчора у Святошинському районі. Ми знайшли 49 явно незаконних гральних автоматів. За вчорашній день їх вилучили шість, сьогодні зранку я звернувся до начальника районного управління міліції, він персонально займається вилученням інших. За вашим дорученням ми збираємо рішення судів, які повертають автомати власникам. Зараз є три такі ухвали, але упродовж наступного тижня ми зберемо решту. Є рішення Деснянського районного суду на нашу користь. Можливо, вони почули ваше звернення і почали працювати як слід. Ще є позитивна тенденція: податкова адміністрація вже не видає патентів на здійснення гральної діяльності без наявності наших ліцензій. Раніше в районах на це не реагували. Ми чекаємо реакції на ваше звернення на адресу прокурора міста і начальника СБУ в Києві з приводу того, щоб проти працівників контролюючих органів, які неналежно контролюють гральний бізнес та роботу малих архітектурних форм, порушували дисциплінарні впровадження і притягували до відповідальності за корупцію".

"Дайте мені ці рішення, - одразу зреагував Леонід Черновецький. - Я хочу бачити тих суддів, які виносять рішення про повернення "одноруких бандитів". У судах повно людей без совісті, які приймають рішення. Лише у Деснянському районі знайшовся один порядний суддя, який відмовив у поверненні автоматів, встановлених всупереч ліцензії, яку я пролобіював разом із Людмилою Денисюк. Йдеться про те, щоб кияни знали: порядку, де їх можна встановлювати, взагалі не було до приходу у Києві нової влади. Лише зараз, уже півроку, як ми навели порядок і визначили, що вони не повинні знаходитися в школах, лікарнях та інших місцях. Інакше їх почали б встановлювати навіть у дитячих садках. Ми визначили, що вони повинні бути на певній відстані від таких закладів. А в принципі, в нас далекоглядні плани щодо виведення грального бізнесу з Києва. Але для цього нам потрібна політична стабільність. Податкова адміністрація пішла назустріч нам і справедливості. Спасибі їй за це.

Я даю доручення упродовж тижня назвати місце, де будуть сконцентровані всі вилучені "однорукі бандити". Я хотів би, щоб ми організували там виставку і показали всі модифікації цих нехороших приладів, і для киян це буде пізнавально. Я доручаю це Денису Бассу, щоб він проконтролював. Кияни повинні знати, що кожен із гральних автоматів може приносити до 10 тисяч доларів доходу на добу. І ще одне доручення: судді, яка винесла рішення на користь справедливості, щоб я написав, як Київський міський голова, лист-подяку. Щодо решти суддів, то я буду доповідати голові Верховного Суду чи Вищої ради юстиції. Тому що за кожним автоматом стоять гроші, і жодних виправдань рішенням про повернення автоматів власникам не існує".

Уточнення внесла заступник голови КМДА Людмила Денисюк: "За весь період було 37 судових ухвал. І жоден із судів, включаючи і Київ, і Одесу, і Харків (суди відбувались у багатьох містах України, де існують гральні філії київських фірм), навіть Деснянський районний (тут не винесено ухвалу, це лише відстрочка) не виніс рішення на користь адміністрації міста Києва, де на сьогодні ліцензійні умови, єдині в державі, діють за всіма нормами закону".


© elibrary.com.ua

Permanent link to this publication:

https://elibrary.com.ua/m/articles/view/Кияни-побачать-одноруких-бандитів

Similar publications: LRussia LWorld Y G


Publisher:

Україна ОнлайнContacts and other materials (articles, photo, files etc)

Author's official page at Libmonster: https://elibrary.com.ua/Libmonster

Find other author's materials at: Libmonster (all the World)GoogleYandex

Permanent link for scientific papers (for citations):

Кияни побачать "одноруких бандитів", Кияни побачать "одноруких бандитів" // Kiev: Library of Ukraine (ELIBRARY.COM.UA). Updated: 06.09.2021. URL: https://elibrary.com.ua/m/articles/view/Кияни-побачать-одноруких-бандитів (date of access: 24.09.2021).

Found source (search robot):


Publication author(s) - Кияни побачать "одноруких бандитів":

Кияни побачать "одноруких бандитів" → other publications, search: Libmonster UkraineLibmonster WorldGoogleYandex


Comments:Reviews of professional authors
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Related topics
Publisher
Rating
0 votes
Related Articles
NEW POTENTIALITIES OF LASERS
Catalog: Физика 
11 hours ago · From Україна Онлайн
MERCHANTS-AMBASSADORS-INTELLIGENCE OFFICERS
Catalog: История 
2 days ago · From Україна Онлайн
MYSTERIES OF THE SOLAR CORONA
3 days ago · From Україна Онлайн
ALONG THE WAY TO UNIVERSAL KNOWLEDGE
3 days ago · From Україна Онлайн
Анне Маляр очень важно доказать, что министерство не считает нужным платить по дополнительным обязательным выплатам, в которые входят помощь на оздоровление и боевые выплаты военнослужащим операции Объединенных сил.
3 days ago · From Naina Kravetz
LASERS IN SCIENCE, TECHNOLOGY, MEDICINE
4 days ago · From Україна Онлайн
"HONOR ABOVE ALL"
4 days ago · From Україна Онлайн
CLIMATE UNDER CONTROL
Catalog: Экология 
4 days ago · From Україна Онлайн
FAST ELECTRONS INSTEAD OF HEAT-TREATING FURNACES
5 days ago · From Україна Онлайн
NEW GENERATION NATURAL LIGHT SOURCES
6 days ago · From Україна Онлайн

Actual publications:

Latest ARTICLES:

ELIBRARY.COM.UA is an Ukrainian library, repository of author's heritage and archive

Register & start to create your original collection of articles, books, research, biographies, photographs, files. It's convenient and free. Click here to register as an author. Share with the world your works!
Кияни побачать "одноруких бандитів"
 

Contacts
Watch out for new publications: News only: Chat for Authors:

About · News · For Advertisers · Donate to Libmonster

Ukraine Library ® All rights reserved.
2009-2021, ELIBRARY.COM.UA is a part of Libmonster, international library network (open map)
Keeping the heritage of Ukraine


LIBMONSTER NETWORK ONE WORLD - ONE LIBRARY

US-Great Britain Sweden Serbia
Russia Belarus Ukraine Kazakhstan Moldova Tajikistan Estonia Russia-2 Belarus-2

Create and store your author's collection at Libmonster: articles, books, studies. Libmonster will spread your heritage all over the world (through a network of branches, partner libraries, search engines, social networks). You will be able to share a link to your profile with colleagues, students, readers and other interested parties, in order to acquaint them with your copyright heritage. After registration at your disposal - more than 100 tools for creating your own author's collection. It is free: it was, it is and always will be.

Download app for smartphones