"Як отруїти шпигуна?"


У понеділок, 22 січня, на те, леканалі ВВС вийшли у світ два документальні фільми про загиблого екс,офіцера ФСБ Росії Алєксандра Літвінєнка. Обидві стрічки з красномов, ними назвами "Міг друг Саша: дуже російське вбивство" та "Як отруїти шпигуна?" на за, мовлення телеканалу зняв ро, сійський режисер,докумен, таліст і близький друг убитого співробітника ФСБ Андрєй Нєкрасов.

За його словами Алєксандра Літвінєнка намагалися отруїти двічі. Такого висновку дійшли і журналісти телеканалу ВВС у своєму розслідуванні. Вперше замах на Літвінєнка скоїли торік 23 жовтня в суші барі. Проте тоді доза смертоносного полонію 210 виявилася недостатньою, і колишній офіцер ФСБ Росії вижив. Удруге його отруїли 1 листопада, після чого, майже місяць відмучившись, Алєксандр Літвінєнко помер у шпиталі.

Після виходу фільмів у світ їхній режисер Андрєй Нєкрасов заявив, що побоюється за своє життя і боїться повертатися до Росії. За його словами, його вже попереджали про те, щоб "не знімати антиросійські фільми". Крім того, його родичам також погрожували.

Тим часом удова Алєксандра Літвінєнка Маріна та його друг Алєксандр ?ольдфарб планують випустити книгу під назвою "Смерть дисидента: Алєксандр Літвінєнко та загибель російської демократії". А ще екранізують книгу А. Літвінєнка "ФСБ висаджує Росію". Права на неї викупила голлівудська кінокомпанія Braun Entertainment Group за 1,5 мільйона доларів. Самого Літвінєнка може зіграти Денієл Крейг, виконавець ролі Джеймса Бонда в останній серії шпигунської епопеї - фільмі "Казино "Рояль". Окрім того, "Четвертий канал" британського телебачення замовив виробництво телесеріалу про отруєння екс офіцера ФСБ. Warner Bross купила права на книгу британського журналіста Алана Кауела. Фільм за її мотивами зніматиме продюсерська компанія Джоні Деппа, і, можливо, саме він зіграє вбитого російського агента.

Зазначимо, що у справі розслідування смерті Алєксандра Літвінєнка поліція Скотлендярду зробила чималий поступ. Наприкінці минулого тижня на сторінках видання Times з'явилася інформація, що слідчим удалося встановити фоторобот убивці колишнього співробітника ФСБ Росії, однак в інтересах слідства його вирішили наразі не оприлюднювати.

Тим часом удова Літвінєнка переконана: про смерть її чоловіка не міг не знати заздалегідь президент Росії. "Не можу сказати, що саме Путін убив Сашу, - заявила вона ВВС, - але можу сказати, що Путін стоїть за всім, що відбувається в Росії. Це не могло трапитися без його відома". Представник російського президента Дмітрій Пєсков у відповідь зазначив: "Якщо вона говорить, що Сашу вбила Росія, то вона бреше", повідомляє "Інтерфакс".

Mood: Apathetic
Україна Онлайн · 1414 days ago 0 470
Professional Authors' Comments:
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Guest comments
Who Like this
Likes · Dislikes
 
Empty
Actions
Rate
0 votes
Link
Permanent link to this publication:

http://elibrary.com.ua/blogs/entry/-Як-отруїти-шпигуна


© elibrary.com.ua
 

Libmonster, International Network:

Actual publications:

Libmonster Partners

Actual publications:

Latest ARTICLES:

Latest BOOKS:

Actual publications:

ELIBRARY.COM.UA is an Ukrainian library, repository of author's heritage and archive

Register & start to create your original collection of articles, books, research, biographies, photographs, files. It's convenient and free. Click here to register as an author. Share with the world your works!
"Як отруїти шпигуна?"
 

Contacts
Watch out for new publications: News only: Chat for Authors:

About · News · For Advertisers · Donate to Libmonster

Ukraine Library ® All rights reserved.
2009-2022, ELIBRARY.COM.UA is a part of Libmonster, international library network (open map)
Keeping the heritage of Ukraine


LIBMONSTER NETWORK ONE WORLD - ONE LIBRARY

US-Great Britain Sweden Serbia
Russia Belarus Ukraine Kazakhstan Moldova Tajikistan Estonia Russia-2 Belarus-2

Create and store your author's collection at Libmonster: articles, books, studies. Libmonster will spread your heritage all over the world (through a network of branches, partner libraries, search engines, social networks). You will be able to share a link to your profile with colleagues, students, readers and other interested parties, in order to acquaint them with your copyright heritage. After registration at your disposal - more than 100 tools for creating your own author's collection. It is free: it was, it is and always will be.

Download app for smartphones