СПОЧАТКУ НЕБО, ПОТІМ МАЙДАН

Автор роману «СПОЧАТКУ НЕБО, ПОТІМ МАЙДАН» — очевидець подій в центрі Столиці, що сталися з кінця листопада 2013 по березень 2014 року. У тому числі трагічних, коли пролилася кров невинних людей. Отож несподівані зміни в житті головних героїв, що сприяли переоцінюванню їхніх цінностей, не є вигадка літератора, який прагне розважити читачів або допомогти їм змарнувати час в громадському транспорті.     

      Слюсаренко Юрій народився в Кіровограді (Україна); закінчив магістратуру Київської Євангельської Теологічної семінарії, а також магістратуру інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі спеціальності «Літературна творчість, українська мова і література», тому порушені в творі питання знайомі йому не з чуток…

          ПЕРЕДМОВА АВТОРА

        

         Після того як у 312 році християнство в Римській імперії стало державною релігією, виник культ того чи іншого апостола в тих містах, де вони найбільш потрудилися. Лідери певних країн стали принижувати один одного, твердячи, що засновники їхньої церкви на небі праворуч від Ісуса, отож молитви до них дають найкращий результат.

         Коли скінчилася Друга світова, збагнули, що в третій - переможця годі шукати, усі загинуть! То тут то там виникають локальні конфлікти, але можна сміливо заявити: починаючи з IV століття від Різдва Христового, фізичні ві̀йни, коли вмирають грішний і праведний, злий і добрий, були і є наслідком протиборства духовного!

         Ворожнеча між представниками різних християнських деномінацій, відсутність елементарної поваги до законів, звичаїв, традицій сусідніх країн невідворотно спричиняє бажання стати вищим не тільки за певні народи або релігійні громади. Надходить день, коли з’являється людина, котра прагне стати подібною до Господа Бога. Кінець такого пройдисвіта відомий:

         «Ски́нений ти до шео́лу, до найгли́бшої ями! Ті, що на тебе будуть дивитися, пригляда́тимуться будуть до тебе, зве́рнуть увагу на тебе:

         «Чи це той чоловік, що змушував землю тремтіти, що знево́лював царства труси́тися, що він оберта́в світ у пустиню, що міста руйнував, що бранців не пускав він додо́му?»»[1]

         Основне питання, що порушує автор у творі, чи не настав час Божому Задуму справдитись?

 

Адреса сайту  https://libruk.com.ua/users/112/[1] Див. Книгу пророка Ісаї 14:15-17.

Mood: Grateful
Юрий Слюсаренко · 1259 days ago 0 225
Professional Authors' Comments:
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Guest comments
Who Like this
Likes · Dislikes
 
Empty
Actions
Rate
0 votes
Publisher
Юрий Слюсаренко
Кропивницкий, Ukraine
02.03.2019 (1259 days ago)
Link
Permanent link to this publication:

http://elibrary.com.ua/blogs/entry/СПОЧАТКУ-НЕБО-ПОТІМ-МАЙДАН-2019-03-02


© elibrary.com.ua
 

Libmonster, International Network:

Actual publications:

Libmonster Partners

Actual publications:

Latest ARTICLES:

Latest BOOKS:

Actual publications:

ELIBRARY.COM.UA is an Ukrainian library, repository of author's heritage and archive

Register & start to create your original collection of articles, books, research, biographies, photographs, files. It's convenient and free. Click here to register as an author. Share with the world your works!
СПОЧАТКУ НЕБО, ПОТІМ МАЙДАН
 

Contacts
Watch out for new publications: News only: Chat for Authors:

About · News · For Advertisers · Donate to Libmonster

Ukraine Library ® All rights reserved.
2009-2022, ELIBRARY.COM.UA is a part of Libmonster, international library network (open map)
Keeping the heritage of Ukraine


LIBMONSTER NETWORK ONE WORLD - ONE LIBRARY

US-Great Britain Sweden Serbia
Russia Belarus Ukraine Kazakhstan Moldova Tajikistan Estonia Russia-2 Belarus-2

Create and store your author's collection at Libmonster: articles, books, studies. Libmonster will spread your heritage all over the world (through a network of branches, partner libraries, search engines, social networks). You will be able to share a link to your profile with colleagues, students, readers and other interested parties, in order to acquaint them with your copyright heritage. After registration at your disposal - more than 100 tools for creating your own author's collection. It is free: it was, it is and always will be.

Download app for smartphones