Радикали в Ратуші


Автор: Ярослав Іваночко

Львівська міська рада вчора на черговій сесії звернулася до В. Ющенка з вимогою розпустити український парламент і запровадити пряме президентське правління в державі.

Таким чином міські райці радикально підтвердили позицію своїх колег з обласної ради, які звернулися до гаранта Конституції з аналогічною вимогою. Депутати фракції БЮТ міськради пропонували не йти на літні канікули, мотивуючи це тим, що в Києві можуть виникнути непередбачувані політичні події, які потребуватимуть допомоги з регіонів. Однак Андрій Садовий відповів, що відпочити все ж таки варто, а за потреби зібрати кворум у сесійній залі завжди вдасться.

Окрім політичних заяв, депутати 77 голосами проголосували за обрання Андрія Павліва заступником міського голови з питань містобудування та землеустрою. До цього пан Павлів працював проректором НУ "Львівська політехніка". Одружений, має двох дітей. За словами Андрія Садового, місто отримало велике надбання в особі Андрія Павліва.

Також обранці створили тимчасову комісію, яка дослідить законність будівництва багатоповерхового житлового будинку на вулиці Варшавській, 137. Торік "Газета" писала про конфлікт, який виник у зв'язку зі спорудженням цього будинку. Нагадаємо, 12 лютого 2004 року ЛМР винесла ухвалу, згідно з якою земельну ділянку за адресою Варшавська, 137 надавали в оренду на 10 років ТзОВ "ЛьвівТоргРоздріб".

В ухвалі йдеться про те, що "ділянка надається в оренду без права будівництва, реконструкції та посадки багаторічних насаджень" для обслуговування нежитлового будинку старої музичної школи. Дивним виглядає той факт, що для обслуговування цієї руїни площею 300 квадратних метрів міськрада виділила аж 0,5 гектара землі. Але влада не обмежилася цією ухвалою.

"Виконавчий комітет міськради своїм рішенням N362 від 2 квітня 2004 року дає дозвіл на проектування та будівництво ТзОВ "ЛьвівТоргРоздріб" багатоповерхового житлового буднику, - каже юрист Ілько Труш, який представляє в суді інтереси мешканців сусідніх із новобудовою будинків, - тобто рішення, яке має меншу юридичну силу, всупереч ухвалі, що заборонила будівництво, дає дозвіл на зведення будинку".

Тепер справа про це будівництво на розгляді в Шевченківському районному суді Львова. За словами пана Труша, внаслідок будівництва на Варшавській, 137 сусідні будинки та школа N23, що знаходиться неподалік, дали тріщини.

"Ми зверталися у різні інстанції, зокрема в інститут "Містопроект". Нам відповіли, що у плані гензабудови цього району жодної споруди не передбачено", - каже Ілько Труш.

Упродовж тижня депутатська комісія вивчатиме законність будівництва багатоповерхівки на Варшавській, 137 і прозвітує на наступному засіданні виконкому.

Поряд із радикальною боротьбою з незаконним будівництвом у Львові міська влада оголосила непримиренну війну з гральними автоматами, які стоять на міських вулицях, ринках, у магазинах і закладах громадського харчування. Такі кроки разом з очищенням центру від зайвих "маршруток", очевидно, спрямовані на підготовку Львова до святкування 750річчя.

За словами керівника львівської міліції Олега Попова, до сьогодні міліція спільно з місцевою владою вже демонтувала 42 гральні автомати.

Однак міський голова Андрій Садовий і депутатський корпус вважають, що боротьба з "однорукими бандитами" відбувається повільно. Андрій Садовий встановив міліції термін до кінця серпня повністю очистити місто від незаконно встановлених автоматів. А на черговій сесії у вересні має намір заслухати звіт начальника міських правоохоронців про виконану роботу.

"З боку міліції у боротьбі з незаконними гральними автоматами все буде зроблено, - повідомив у коментарі "Газеті" Олег Попов. - Але треба розуміти, що це не тільки прерогатива міліції, але й інших виконавчих органів влади".

За його словами, в місті ще є близько 200 гральних автоматів, які зосереджені в барах і магазинах.

Mood: Apathetic
Україна Онлайн · 2054 days ago 0 760
Professional Authors' Comments:
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Library guests comments
Actions
Rate
0 votes
Publisher
18.04.2018 (2054 days ago)
Link
Permanent link to this publication:

https://elibrary.com.ua/blogs/entry/Радикали-в-Ратуші


© elibrary.com.ua
 
Library Partners

ELIBRARY.COM.UA - Digital Library of Ukraine

Create your author's collection of articles, books, author's works, biographies, photographic documents, files. Save forever your author's legacy in digital form. Click here to register as an author.
Радикали в Ратуші
 

Editorial Contacts
Chat for Authors: UA LIVE: We are in social networks:

About · News · For Advertisers

Digital Library of Ukraine ® All rights reserved.
2009-2023, ELIBRARY.COM.UA is a part of Libmonster, international library network (open map)
Keeping the heritage of Ukraine


LIBMONSTER NETWORK ONE WORLD - ONE LIBRARY

US-Great Britain Sweden Serbia
Russia Belarus Ukraine Kazakhstan Moldova Tajikistan Estonia Russia-2 Belarus-2

Create and store your author's collection at Libmonster: articles, books, studies. Libmonster will spread your heritage all over the world (through a network of affiliates, partner libraries, search engines, social networks). You will be able to share a link to your profile with colleagues, students, readers and other interested parties, in order to acquaint them with your copyright heritage. Once you register, you have more than 100 tools at your disposal to build your own author collection. It's free: it was, it is, and it always will be.

Download app for Android