Завдання ЗНО 2018 – якісний помічник абітурієнтам

Кожному випускнику старшої школи буде цікавий той факт, що купити завдання ЗНО 2018 рекомендовані МОНУ рекомендують провідні професори і лектори вищих навчальних закладів. Це допоможе абітурієнтам якісно підготуватися до тестування та бути готовим до нових весняно-літніх тестів в 2018 році.

Заздалегідь куплені завдання ЗНО 2018 рекомендовані МОНУ допоможуть учням вивчити схему і особливості оцінювання, і підготуватися до текстових завдань з шкільних предметів.

Збірники завдань представляють повноцінний комплекс підготовки з різних предметів. Список обов'язкових предметів для вступу встановлюється кожним вищим навчальним закладом окремо, і включає як мінімум по одному предмету з:

  • точних наук - математика, хімія, фізика, біологія;
  • гуманітарних наук - історія, рідна мова, іноземні мови, географія.

Десятирічний досвід проведення зовнішнього незалежного оцінювання для школярів і абітурієнтів показав відмінний результат. Це призвело до того, що підготовка до ЗНО та ДПА стала ще більш старанною, як з боку вчителів, так і учнів. Щорічно Міністерство Освіти і Науки України видає нові завдання для атестації, що відповідають останнім змінам шкільної програми.

Згідно з наказом міністерства проводити атестацію тепер необхідно для учнів четвертих класів.

Спеціально для них міністерство пропонує купити ДПА 2018 - збірники завдань 4 клас. Посібники допоможуть учням повторити отримані базові знання за чотири класи навчання в школі, і своєчасно підготувати дитину до європейської системи освіти та атестації.

Батьки четверокласників можуть ще з вересня подбати про майбутнє тестуванні і організувати покупку ДПА 2018 - збірників завдань 4 клас.

Дев'ятикласники на кінець навчального року підходять до тої межі, коли дитина вже може уявити свою майбутню професію. Купити завдання ДПА 2018 9 клас - це не тільки відмінний спосіб підготувати учня до здачі атестації, але також і варіант для тематичної перевірки знань протягом навчального року. Батьки дев'ятикласників на початку року масово купують завдання ДПА 2018 9 клас з основних предметів, щоб дитина могла нарівні з однокласниками вести підготовку до державної перевірки шкільних знань.

Запропоновані збірники повністю адаптовані до сучасної програмою навчання і схвалені Міністерством освіти і науки України. Вони містять і тестові завдання, і практичні, враховуючи початкову складність підготовки, а також кілька завдань підвищеного рівня.

Mood: Artistic
Україна Онлайн · 1419 days ago 0 1444
Professional Authors' Comments:
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Guest comments
Who Like this
Likes · Dislikes
 
Empty
Actions
Rate
0 votes
Link
Permanent link to this publication:

http://elibrary.com.ua/blogs/entry/Завдання-ЗНО-2018-якісний-помічник-абітурієнтам


© elibrary.com.ua
 

Libmonster, International Network:

Actual publications:

Libmonster Partners

Actual publications:

Latest ARTICLES:

Latest BOOKS:

Actual publications:

ELIBRARY.COM.UA is an Ukrainian library, repository of author's heritage and archive

Register & start to create your original collection of articles, books, research, biographies, photographs, files. It's convenient and free. Click here to register as an author. Share with the world your works!
Завдання ЗНО 2018 – якісний помічник абітурієнтам
 

Contacts
Watch out for new publications: News only: Chat for Authors:

About · News · For Advertisers · Donate to Libmonster

Ukraine Library ® All rights reserved.
2009-2021, ELIBRARY.COM.UA is a part of Libmonster, international library network (open map)
Keeping the heritage of Ukraine


LIBMONSTER NETWORK ONE WORLD - ONE LIBRARY

US-Great Britain Sweden Serbia
Russia Belarus Ukraine Kazakhstan Moldova Tajikistan Estonia Russia-2 Belarus-2

Create and store your author's collection at Libmonster: articles, books, studies. Libmonster will spread your heritage all over the world (through a network of branches, partner libraries, search engines, social networks). You will be able to share a link to your profile with colleagues, students, readers and other interested parties, in order to acquaint them with your copyright heritage. After registration at your disposal - more than 100 tools for creating your own author's collection. It is free: it was, it is and always will be.

Download app for smartphones