Вінниччанин відкриває Америку


Бокс. Український суперважковаговик Сергій Карпенко підписав контракт із відомим промоутером Деном Гуссеном та його компанією "Гуссен Тутор Промоушн", повідомляє boxіngscene. com. Карпенко дебютуватиме на профірингу 5 березня у казино в Печанзі, що у Темекулі (США).

Карпенко народився у Вінниці, йому лише 24 роки. За аматорську кар'єру (із 13 років) до переїзду у США він має чудові показники - 80-15. Тричі ставав чемпіоном України, двічі - чемпіоном світу серед юніорів.

"Американські фанати завжди очікують на нового чемпіона у суперважкому дивізіоні і неважливо, звідки він родом", - каже Гуссен.

- Я в захопленні від свого першого професіонального бою, - розповідає Карпенко про майбутнє протистояння із мексиканцем Альваро Моралесом. Мене оточує класна команда. Маю на увазі моїх менеджерів Готзєва і Коена, промоутера Гуссена і тренера Абеля Санчеса. Я хочу підніматися вгору і не можу дочекатися свого виходу на профіринг.

- "Гуссен Тутор" і моя менеджерська група мають добрі зв'язки між собою. Ми авторитетні в світі боксу, завжди високо стояли у суперважкому дивізіоні , - каже менеджер Карпенка Готзєв. - А Гуссен сказав мені, що, може, і знає, як просунути боксера до вершин у суперважкій вазі. Вони мають Едді Чемберса, який битиметься за чемпіонські пояси (проти Володимира Кличка - 20 березня). Кріс Арреола бився за чемпіонський титул, а ще раніше - Тоні Томпсон. Є багато промоутерів у світі боксу, які зацікавлені у Карпенку, але контракт із Гуссеном - це найкращий варіант.

Mood: Apathetic
Україна Онлайн · 1735 days ago 0 873
Professional Authors' Comments:
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Guest comments
Who Like this
Likes · Dislikes
 
Empty
Actions
Rate
0 votes
Publisher
19.11.2017 (1735 days ago)
Link
Permanent link to this publication:

http://elibrary.com.ua/blogs/entry/Вінниччанин-відкриває-Америку


© elibrary.com.ua
 

Libmonster, International Network:

Actual publications:

Libmonster Partners

Actual publications:

Latest ARTICLES:

Latest BOOKS:

Actual publications:

ELIBRARY.COM.UA is an Ukrainian library, repository of author's heritage and archive

Register & start to create your original collection of articles, books, research, biographies, photographs, files. It's convenient and free. Click here to register as an author. Share with the world your works!
Вінниччанин відкриває Америку
 

Contacts
Watch out for new publications: News only: Chat for Authors:

About · News · For Advertisers · Donate to Libmonster

Ukraine Library ® All rights reserved.
2009-2022, ELIBRARY.COM.UA is a part of Libmonster, international library network (open map)
Keeping the heritage of Ukraine


LIBMONSTER NETWORK ONE WORLD - ONE LIBRARY

US-Great Britain Sweden Serbia
Russia Belarus Ukraine Kazakhstan Moldova Tajikistan Estonia Russia-2 Belarus-2

Create and store your author's collection at Libmonster: articles, books, studies. Libmonster will spread your heritage all over the world (through a network of branches, partner libraries, search engines, social networks). You will be able to share a link to your profile with colleagues, students, readers and other interested parties, in order to acquaint them with your copyright heritage. After registration at your disposal - more than 100 tools for creating your own author's collection. It is free: it was, it is and always will be.

Download app for smartphones